White Pearl PAP bělící pásky na zuby s aktivním uhlíkem a kokosovým olejem 28k

White Pearl PAP bělící pásky na zuby s aktivním uhlíkem a kokosovým olejem 28k

Omezená akce >> Ke každému balení proužků přibalíme ZDARMA zubní pastu White Pearl NanoCare Sensitive s nano stříbrem

Proužky obsahují revoluční bělící složku PAP, které zuby bělí silou peroxidu, ale bez peroxidu! 

NOVINKA:
Bělící proužky White Pearl jsou šetrné k zubní sklovině. Jsou bez obsahu peroxidu, ale pomocí PAP bělí zuby silou peroxidu! Přidáním aktivního uhlíku a kokosového oleje ještě akcelerujeme bělící efekt. Všechny účinné látky působí synergickým efektem a bělí s maximální efektivitou.

Díky unikátnímu složení jsou vhodné i pro velmi citlivé zuby. Vydrží na 2 týdny (14 sáčků á 2 proužky). 

Bezpečné a efektivní bělení zubů. Škála bělosti ZDARMA.

PAP je nová revoluční neinvazivní bělící technologie. Přináší účinnost srovnatelnou s peroxidovým bělením, avšak při nižším zatížení skloviny a dásní. Bělí zuby s vysokou účinností a rovněž odstraňuje i hloubkové skvrny ve sklovině. Působí proti zubnímu plaku a má protibakteriální účinnek. Je PH neutrální.

Značka White Pearl působí na trhu v ČR přes 20 let a její produkty koupíš také skoro v každé drogerii nebo marketu. ?

Zasíláme pouze do ČR. Pro objednání do jiných států EU prosím využijte eshop(bez akce) notino.com

 

399 Kč

O produktu

 • PAP pro záruku vybělení zubů 

 • bez peroxidu - šetrné k zubům a dásním
 • obsahuje bio aktivní uhlíkový prášek z kokosu
 • kokosový olej jako akcelerátor bělení

 

 • KLINICKY OVĚŘENO
 • VHODNÉ PRO CITLIVÉ ZUBY
 • NEPOŠKOZUJE DÁSNĚ
 • JEDNODUCHÁ APLIKACE

Obsah balení

14 sáčků á 2 proužky

Návod:
krok 1. Roztrhni sáček podélně a vytáhni ven oba proužky nalepené na folii. 

krok 2. Odlep pásek z folie a nalep ho na zuby tou stranou, na které se nachází gel (ta samá strana, kterou byl přilepen na fólii). Pro dosažení co nejlepších výsledků si před použitím proužků vysušte zuby. Pásky je lepší lepit při pohledu do zrcadla. Při aplikaci pásek lehce přitlač na zuby, aby je dobře kopíroval a umožnil aktivním látkám co nejlépe působit. Pokud kus proužku bude přebývat, založ ho za zuby směrem dozadu 

krok 3. Nech proužky působit 30-45 minut. Během působení nepij, nejez a dbej zvýšené opatrnosti. Po uplynutí aplikační doby proužky odstraň a vyhoď. Zbytky gelu odstraň zubním kartáčkem, nebo vypláchnutím úst. 

Výhody

Aktivní uhlík z kokosu je silně absorbční látka, která na sebe natáhne všechny nečistoty a absorbuje částečky zabarvení, zuby šetrně bělí a leští.

Kokosový olej je používán v alternativní medicíně k přírodnímu bělení zubů, pomáhá při snižování vzniku zubního kazu, stejně jako zánětu dásní.

PAP je nová revoluční neinvazivní bělící technologie. Přináší účinnost srovnatelnou s peroxidovým bělením, avšak při nižším zatížení skloviny a dásní. Bělí zuby s vysokou účinností a rovněž odstraňuje i hloubkové skvrny ve sklovině. Působí proti zubnímu plaku a má protibakteriální účinnek. Je PH neutrální.

Výhody bělení White Pearl

 • Více než 100.000 zákazníků na dvou kontinentech a 15 let na trhu v ČR!
 • Vybělí i velmi zažloutlé zuby(kouření, pití kávy, stáří, léky)
 • Nejnižší cena bělení zubů na trhu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130.
 • Tuba s bělícím gelem vydrží na celou proceduru bělení i následné dobělení.
 • Gel v aplikátoru zub obklopí rovnoměrně a bělí i v mezizubních prostorách, kam se např. proužky nedostanou.
 • Obsah extraktů z Aloe Vera, Heřmánku, které regenerují zuby po bělení.
 • Tvarovatelné aplikátory zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty. Chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.
 • Gel desinfikuje dutinu ústní, čímž přispívá k celkovému zdraví zubů a dásní.
 • Možnost použití i přes noc, což urychlí bělení zubů.
 • Nasazování aplikátoru je jednoduché a denní kůra rychle uteče.
 • Aplikátor si vytvarujete pouze jednou a pak už jej můžete využívat jen pro Vaše bělení.

Bělení zubů obecně

Zářivý úsměv a zdravě vypadajíci zuby jsou pro širokou veřejnost stále žádanějším aspektem osobní kultury. V západních zemích Evropy, kde se v posledních letech enormně zvýšil zájem o zubní bělící protředky, se stal zářivý úsměv naprostou samozřejmostí a přícinou úspěchů v osobním životě i v zaměstnání.

Již cca 50 let se úspěšně k bělení zubů v zubních ordinacích používá bělící gel s obsahem aktivní látky karmabid peroxid, která prostupuje do zubní skloviny a odbarvuje pigmenty usazené uvnitř zubu. Posledních pár let ovšem část odborné i laické veřejnosti začala použití sloučenin peroxidu odmítat. Protože je veřejnost rozdělena na dva tábory, kdy jedni bělení zubů karbamid peroxidem podporují a druzí naopak fandí alternativnímu bělení zubů, rozhodl se White Pearl nabídnout obě dvě možnosti bělení zubů současně. Vyvinul tak opravdu funkční bělení zubů bez použití peroxidu úplně a tím dává svým zákazníkům na výběr dvě metody bělení zubů. Je na Vás, pro který systém se rozhodnete.

Je bělení zubů opravdu bezpečné ?

Profesionální bělení zubů White Pearl je naprosto bezpečné a 100% účinné. Zaručujeme funkčnost obou našich systémů. Obě receptury byly testovány na stomatologických klinikách, následně v laboratořích a splňují nejpřísnější předpisy a regulace EU.

Bělení zubů White Pearl

White Pearl je bezpečné a přitom účinné bělení zubů. Obsahuje nejen účinnou bělící látku, ale také další složky jako extrakty z Aloe Vera, Heřmánku atd. které bělený chrup regenerují a navíc zubní sklovinu aktivně chrání. Gel také desinfikuje ústní dutinu a má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky je naprosto vyvážená, což představuje maximální bezpečnost pro bělený chrup. Není důvod se tedy obávat bělení zubů a považovat bílé zuby za něco nepřirozeného. Při působení 2 x 30min denně se viditelné výsledky dostaví již za několik dní, nejpozději však za týden až 10 dní. Záleží na stupni zabarvení zubní skloviny i příčině zabarvení..

Bělení White Pearl je identické se stomatologickým bělením, které Vám provede Váš zubní lékař. Ten Vám totiž vytvaruje zubní aplikátor a poté obdržíte bělící gel. V případě White Pearl si aplikátor vytvarujete sami v pohodlí domova a bělící gel je již obsahem balení. Dosáhnete tak stejné techniky bělení, avšak s úsporou až několika tisíc korun. Bělit zuby můžete v pohodlí domova, při dodržení postupu profesionálního bělení zubů.

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice, kde bylo kladeno maximální úsilí na bezpečnost a účinnost. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu. Úplný návod pro použití White Pearl ke stažení ZDE White Pearl zakoupíte v našem internetovém obchodě www.krasnyusmev.cz

Citlivost zubů

Bělení zubů může zcela výjimečně způsobit dočasné zvýšení citlivosti zubů. Citlivost zubů mizí během několika dnů po přerušení bělení, nebo v případě ukončení kůry, po dokončení.

Z jakých důvodů zuby pigmentují?

 • Káva, čaj
 • Červené víno
 • Tetracyklinová antibiotika a další léky
 • Stárnutí
 • Kouření

Jaké zuby lze bělit?

Měly by se bělit pouze zuby zdravé, bez zubních kazů a jiných problémů. Zubní plomby nejsou překážkou k bělení zubů, gel na ně neúčinkuje.

Mohlo by se vám hodit

WhatsApp