Reference a zkušenosti s bělením zubů White Pearl

Úvod / Reference a zkušenosti s bělením zubů White Pearl

Milan K.

Dobrý den,
Tento produkt doporučuji opravdu všem. Každý se mi diví jaktože mám tak nádherně bílé zuby a přitom často kouřím. Zhruba před dvěma roky jsem narazil na tento výrobek a rozhodl jsem se ho vyzkoušet protože žádná zubní pasta nevybělila tak jak slibovala. Sice investice je to dost velká na začátek ale lepší než belení u dentisty za 3 tisíce, Dvojbalení vám vydrží klidně 3-4 roky. Já už ho mám druhým rokem a načal jsem nedávno druhou tubu :-).
Doporučuji bělit první tři týdny 2x denně ráno a večer. A pak už stačí 3 x týdně jednou denně a oddalovat oddalovat :-), já nyní bělím 1-2x měsíčně vybělení vám bude krásně držet a nemusíte pak tak často. Výsledek se opravdu dostaví a váš krasný usměv bude ohromovat lidi okolo vás. S pozdravem Milan K.
Zuby před vybělením
Krásný úsměv po vybělení zubů

Jana M.

Dobrý den,
zasílám Vám svoje výsledky bělení zubů s pomocí Vašeho přípravku - bělícího gelu White Pearl. Když jsem se na zuby dívala každý den, tak jsem výsledek moc neviděla, ale pro jistotu jsem si zuby zdokumentovala před a po použití :-) a na fotkách je výsledek viditelný. Posílám ukázku přílohou. Bělila jsem měsíc... v červenci mám ale svatbu, takže v červnu opět bělení nasadím, ať mám pak krásné zuby na svůj den "D" :-) Občas jsem jen cítila že mám citlivější zuby, jinak žádný problém. Určitě doporučím dál. S pozdravem,
Jana M.

Martin N.

Dobrý den,
na doporučení mojí maminky jsem si váš přípravek objednal. Nemám a neměl jsem nikdy nijak extra "nebílé" zuby, ale jako úsměv hollywoodských hvězd to taky zrovna nevypadalo. Nedokážu posoudit, jak bude vypadat finální podoba po kompletní proceduře, ale White Pearl mám doma týden a opravdu už po čtyřech dnech (používám 2x denně cca 40 minut) byly vidět výsledky. Připadám si jako blázen, protože se na sebe u každého zrcadla zubím, jakou z toho mám radost. Každým dnem je to lepší a lepší.
Nejsem člověk, který by skočil lehce na jakýkoli reklamní trik a falešné chvály fiktivních klientů různých firem a výrobců. Tento výrobek si ale zaslouží pochválit, i kdyby jeho efekt měl být jen dočasný. Rád si třeba za dva roky proceduru zopakuju. S pozrdravem Martin N.

Jana J. - Teplice

Dobrý den,
mám již zkušenost s bělením zubů tímto výrobkem. Zakoupila jsem si jej v prodejně SCHLECKER v Teplicích na Benešovo nám. Po první aplikaci jsem viditelné výsledky zpozorovala již asi po třetí aplikaci.

Podotýkám, že jsem výrobek nepoužívala denně a v denní čas,ale na noc. Pokud se dobře provede tvarování aplikátoru a nepospíchá se při jeho tvarování (popř. se znovu opraví, jak je uveden v návodu), tak použití je velmi jednoduché. Je potřeba dodržet dávkování, spíše se mi osvědčilo tzv. tečkování na přední stranu aplikátoru, než souvislá vrstva gelu. Prostě tečkuji místa, kde jsou otisky zubů na vnitřní straně aplikátoru. Potom nedochází ke kontaktu se rty, dásněmi a popř. k "ochutnávce gelu v ústech". Normálně s aplikátorem prostě usnu a vůbec při spaní nepřekáží. Musím upozornit že nekouřím, nepiji černý čaj ani colu v nadměrném množství. Má dcera však ano, je silná kuřačka, pije barvené nápoje a její zuby jsou naprosto skvěle vybělené. Občas bělení zopakuje. To ona mne přivedla na tento výrobek. Zdravím a přeji krásný den všem.
Jana J. z Teplic

Krásný úsměv po vybělení zubů

Markéta Čermáková - Vír

Nádherného vybělení zubů, bez jakýchkoliv nežádoucích a vedlejších účinků, jsem dosáhla již za 3 týdny.

S vašimi výrobky jsem zcela spokojená! Doporučila jsem White pearl všem mým známým, kteří také touží po zářivém úsměvu.

Moje bílé zuby je přesvědčily o tom, že Vaše výrobky nelžou.

Ještě jednou děkuji.

Jiří K.

Dobrý den, začal jsem s bělením před 3 roky a celá sada mi v pohodě vystačila na celý proces bělení. Výsledky se dostavily hned po týdnu a po 3 týdnech, jsem měl zuby jak perly. Neznám nic lepšího!

Jitka D.

Dobrý den,
je to už víc jak 2 roky, co jsem poprvé použila Váš bělící prostředek. Výsledek se dostavil po necelých 3 týdnech (a to jsem do toho pila kávu a čaj, i když jsem správně neměla....). Krásně bílé - řekla bych až extrémně bílé zuby mi vydržely opravdu ty 2 roky..........teď je ale potřeba použít přípravek znovu (i když si to mnozí nemyslí :-))))).....což mě samozřejmě těší)

Sklovina se vůbec nepoškodila, nepociťovala jsem ani žádnou zvýšenou citlivost zubů, prostě paráda!!!

Aneta R.

Dobrý den,
když jsem na internetu zahlédla vaše stránky, jen tak ze zvědavosti jsem se podívala a asi po 5 min už jsem si váš přípravek White Pearl objednávala! Vůbec toho nelituju, naopak jsem mile překvapená a velice spokojená. Již po 14 dnech jsem si všimla, že moje zuby jsou bělejší. Žádné nežadoucí účinky jsem neměla. Opravdu to všem doporučuji a Vám děkuji.

Pavlina O.

Dobrý den, už jsem jednou vaší nabídku využila, jelikož jsem silný kuřák a kávu taky ráda. První úspěchy se dostavily po každodenní aplikaci asi po 8 - 10 dnech, a pak to nabralo opravdu rychlost. Moc děkuji a využívám vaší nabídky zase a ráda.

M. Švecová

Prvních výsledků jsem dosáhla snad po třech dnech používání. Fakt supr.

Eva

Dobrý den, chci vám moc poděkovat. White pearle mi pomohl opravdu zcela vyřešit můj problém se zažloutlými zuby. Jsou nyní krásně bílé. Takové výsledky jsem opravdu ani nečekala. Děkuji s pozdravem Eva

Andrea T.

Dobrý den,
Žádali jste o informace, za jak dlouho jsem dosáhla viditelných výsledků s White Pearl. U mě to bylo za 3 týdny s používáním denně. Jsem spokojená. Tiefenbachová Andrea, Příbram

Miroslav L.

Přátelé!
Výrobek White Pearl si objednávám pravidelně každý rok, protože jsem piják kávy a červeného vína. Možná mám štěstí, ale výsledky vidím už po dvou dnech hodinových aplikací, případně třech dnech půlhodinových. Můžete mě klidně citovat.
Většinou více jak 3-4 dny nemusím White Pearl používat, rozdíl je znatelný pro mě a, podle reakcí, i pro okolí. Proto mi vydrží jedna tuba celý rok a druhou využije moje žena (což asi není marketingově ta správná informace pro vaše zákazníky :-) ).

Mirka W.

Váš bělící přípravek White Pearl je výborný! Už jsem si ho před pár měsíci od vás zakoupila, a opravdu musím říci, že jsem velmi spokojená s výsledkem.

Ten druhý si kupuji, jen abych si zuby udržovala bílé, to znamená, že je budu bělit pouze občas. Tak opravdu, doporučuji všem.

Mgr. Eva Plochová

Milá redakce krásného úsměvu,
bohužel si nepamatuji, po jaké době jsem dosáhla viditelných úspěchů při bělení zubů Vaši metodou. Časově na tom nejsem nejlépe a tak jsem několik dnů třebas vynechala.

Můj subjektivní dojem je velmi dobrý a chci po nějaké době bělení opakovat.

Mám dojem, že takto běleným zubům nesvědčí pít červené víno. Nemohu to nijak dokázat ale mám silný dojem, že to tak je. Proto se zaměřuji spíše na víno bílé, kávu nepiji.

Srdečně zdravím
Mgr. Eva Plochová

Tereza K.

Prvních viditelných výsledků jsem dosáhla již po čtrnácti dnech, můžu vřele doporučit.

Jitka K.

S výrobkem White Pearl mám už zkušenosti z minulosti, výsledky jsem viděla skutečně již po 1 týdnu, zuby se mi tak vybělily, že mi to každý říkal téměr na potkání :o)

Zvedlo se mi sebevědomí a moc ráda se směju, protože vím, že zoubky mám bílé a tím i o mnoho krásnější, balení mi vydrželo rok i přes to, že jsem bělila pravidelně. Jsem natolik spokojená, že jsem si White Pearl opět objednala a s nadšením doporučuji všem mým známým.

Nevěřím na zázraky a jsem k těmto lákadlům vskutku skeptická, ale White P. mám vyzkoušené a jsem maximálně spokojená.
!!!DOPORUČUJI VŠEM!!!

Zdravím Jitka

Zuzana

Dobrý den, prvních viditelných výsledků jsem dosáhla během prvního měsíce používání přípravku White Pearl. Mám citlivé zuby, musím tedy proces bělení zkracovat a třeba i pár dní vynechat. Jsem nadmíru spokojená.

Jako kuřačka jsem již vyzkoušela různé přípravky na bělení zubů. Bohužel bez úspěchu. S Pearl White jsem maximálně spokojena. A opravdu funguje.

Děkuji s přátelským pozdravem Š.Z.

A. N.

Dobrý den,Váš výrobek na bělení zubů White Pearl jsem si nyní objednal podruhé. Je opravdu skvělý, vložená investice rozhodně stojí za to, zpočátku byla nedůvěra, ale opravdu jsem byl již po týdnu aplikace mile překvapen nepatrně světlejším odstínem. Nehledě na jeho velmi příjemnou desinfekci celé ústní dutiny. Stojí za to ho vyzkoušet a trvale používat. S pozdravem spokojený zákazník.

Dauf

Dobrý den.Tak musím přiznat, že jsem byla opravdu moc překvapená výsledkem bělení. Nemám přes den moc času a tak používám gel 1 denně na 60 min. a po 5 aplikacích to poznali i lidé v mém okolí.. To mě nejen překvapilo, ale také velice uspokojilo. Předpokládám, že konečný výsledek bude opravdu nepřehlédnutelný. Děkuji

Marie - Ústí nad Labem

Hezký den, tímto e-mailem bych Vám chtěla poděkovat, protože se mi konečně splnil sen mít krásně bílé zuby! Už po jednom týdnu byly mé zuby mnohem bělejší! S výrobkem White Pearl jsem maximálně spokojená a doporučila jsem ho všem svým přátelům a blízkým! S pozdravem Marie
aschen.m(zavinac)seznam.cz

Šárka V.

Vážení,
s vaším výrobkem jsem opravdu moc spokojená.Jsem kuřačka,i když nekouřím příliš. Ale v červnu se vdávám a ke svatebním šatům se určitě hodí pěkný bílý úsměv.Šaty mám barvy slonové kosti,ta kbych měla nerada zuby stejného odstínu:o) Vybělení zubů nylo znatelné hned po prvním použití vyšeho výrobku.Mám z toho velkou radost.zuby znatelně zbělely a jsem mile překvapena kvalitou White Pearl.
Díky Vám za něj a jsem ráda,že v době často klamavé reklamy a firem,které tahají z lidí jen peníze za nesmyslné a lživé sliby,funguje White Pearl tak jak slibujete. Pěkný den a hodně úspěchů
při prodeji Vám přeje Šárka

Dagmar K.

Viditelná změna nastala již po 14 dnech .... po měsíci užívání jsem velice spokojená... zuby jsou krásně bílé. Děkuji ... nadále budu používat Váš prostředek na bělení zubů. dagmarkrenova(zavinac)seznam.cz

Petra L.

S výrobkem White Pearl jsem nad míru spokojená. Dens je to 4 den, co bělící pastu používám, ráno 30minut a večer cca 60minut u televize a zuby mám o poznání bělejší. Původně jsem přípravku moc velké naděje nedávala, protože dnes reklamy slibují mnoho, ale opak je pravdou, ale White Pearl mi opravdu dopomohl k bělejším zubům a to během pár dnů. Přípravek budu i nadále používat, protože si získal mojí důvěru a věřím, že díky tomuto výrobku docílím zářivě bílých zubů. Každý kdo váhá nad koupí tohoto produktu, ať jej zkusí a uvidí, že to opravdu funguje. Tento produkt můžu s radostí doporučit všem, co chtějí mít bělejší zuby bez zbytečně vyhozených peněz u zubních lékařů.

Helena P.

Dobrý den,
koupila jsem bělící gel vloni manželovi a dělal mi pokusného králíka. První příznaky, že gel opravdu účinkuje se projevily asi za 14 dní. Za měsíc mu zuby zesvětlely asi o 4 stupně. Proto jsem si další gel objednala pro sebe a pro kamarádku zrovna dnes. Ráda Vás budu doporučovat, protože opravdu pomáhá. Oba s manželem kouříme, pijeme kávu, já mám ráda červené víno. Což barvě zubů zrovna neprospívá. Jestli mi to pomůže, objednám si u Vás další. pesatovah(zavinac)tiscali.cz

Rena K.

Dobry den,musim rict,ze mne vas vyrobek mile prekvapil.Mela jsem hnede fleky na zubech a po vyzkouseni ruznych belicich pripravku a zubnich past jsem uz nedoufala,ze neco pomuze.Ale po 5 dnech pouzivani white pearl muzu s nadsenim rict,funguje.Sice zatim to neni ten vysledek,ktery jsem ocekavala,ale po peti dnech pouzivani muzu s jistotou rict,fleky jsou pryc a zuby o hodne belejsi,verim,ze s dalsi aplikaci to bude lepsi a lepsi.Dekuji a preji dalsi spokojene zakazniky. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Renatice77(zavinac)seznam.cz

Jan T.

Dobrý den,
již před rokem jsem Váš výrobek začal používat. S výsledkem jsem byl maximálně spokojen. Již po prvních aplikacích bylo znatelné zesvětlení zubů. V dnešní době již mám barvu zubů přesně podle svých představ. A již jen občas trochu "doběluji" . Výborných výsledků si všímají i lidé v mém okolí a ptají se, jak jsem to dokázal. Povím o výrobku White pearl a během pár dní již i oni začínají první bělící fázi...

Jarmila D.

Byla jsem opravdu překvapená, že po několika - možná už 2-3 - týdnech jsem měla zuby skutečně viditelně bělejší :)

Jana P.

Nejdříve se musím přiznat, že jsem tomuto výrobku moc nevěřila, vzhledem k různým reklamám na všemožné bělící zubní pasty, které udělají snad úplně všechno, kromě toho, že vybělí chrup :0) Ale přeci jen jsem neodolala a výrobek White pearl jsem si koupila a musím říct, že výsledky byly znát už po pár dnech, kdy jsem měla chrup výrazně bělejší... Výrobek jsem používala dál a dosáhla jsem nádherného vybělení zubů, kdy mi dokonce i lidé v okolí říkali, že mám krásné bílé zuby. White pearl musím jedině doporučit, protože zaručuji úspěch! Jestli chcete mít za krátkou dobu nádherně bílé zuby, tak utíkejte do nejbližší drogérie a výrobek si kupte... Ty peníze za to určitě stojí!!!! Všem DOPORUČUJI!!!!!

M.G.

Vážení přátelé, jsem nesmírně rád, že jsem náhodně objevil Vaše internetové stránky. Jelikož mám od dětství velmi žluté zuby (léčba tetracyklinem), za které jsem se velmi styděl, rozhodl jsem se pro koupi Vašich výrobků. Začal jsem bělit 3.7. 2009, 3 krát denně 1hod. Před bělením používám bělící zubní pudr. Včera, tj. 8.7.2009 si mých daleko bělejších zubů všimla moje maminka a dnes už i kolega v práci. Jelikož je moje manželka s dětmi na týdenní návštěvě u svých rodičů, jsem velice zvědav na její reakci. Nevím jak moc celý proces bělení dopadne a jak bíle budou vypadat mé zuby, ale už nyní jsem velice spokojený. Mnohokrát Vám děkuji a přeji jen to nejlepší.

V. S. 23 let - au pair

Dobry den tady V. S., 23let, mít krásné bílé zuby byl odjakživa můj sen ale žádné zubní pasty, a že jsem jich vyzkoušel opravdu hodně, nikdy nezabrali. Nekouřím, nepiji kávu ani čaj a přesto jsem měl vždycky přední jedničky o hodně odstínů bělejší než ostatní zuby. I tak ale mírně nažloutlé. Abych se přiznal, měl jsem trošku obavy používat gely s peroxidem na zbělení zubů. Vždycky jsem si představoval že si akorát zkazím zuby, budu je mít přecitlivělé a budu riskovat že se mi budou lámat či kazit. Za to mi to přece nestojí. Nakonec jsem ale po 2 měsících hledání a vybíraní toho nejlepšího výrobku našel White Pearl na vaší web page. Znělo to opravdu zajímavě, ale i tak jsem si chtěl nechat zbělit zuby u dentisty, protože jsem stejně ničemu moc nevěřil. Teprve tam jsem zjistil že i dentisté používají tento systém gelu a aplikátorů. Nechal jsem si všechno dobře projít hlavou a nakonec poprosil tuto velmi příjemnou a hlavně zkušenou zubní lékařku, aby mi pouze zuby mírně zbrousila aby vypadali lépe a rozhodl se že musím vyzkoušet White Pearl.
Je to již téměř 3 týdny co tento gel používám. Ze začátku jsem si na aplikátory musel trošku zvyknout, ale teď už mi to ani nepřijde když je mám ráno a večer 30 minut ústech. Zuby jsem měl asi první týden mírně citlivější, ale rozhodně to nebylo tak abych si toho při jídle všimnul. V tomto ohledu jsem s WhitePearl nadmíru spokojený.
Před - Po

V.S.

Co se týče zbělení, tak se musím přiznat, že se na všechny lidi konečně můžu krásně smát a dost často přistihnu sám sebe jak se koukám do zrcadla a obdivuji jak mi jdou bílé zuby k opálenému obličeji. Dělá mi to opravdu ohromnou radost. Navíc nemám na zubech ani náznak zubního kamene a mám pocit že jsou podstatně silnější. Ani trošku nelituji těch peněz, protože ten pocit opravdu stojí za to! Vše jsem si zdokumentoval fotkami a tak Vám posílam jak moje zuby vypadali úplně původně, ještě i před zbroušením a jak vypadají teď.
Moc rád jsem Vám tento email napsal, těším se že si ho budou moct i ostatní přečíst. Mějte se moc krásně a děkuji S pozdravem z Londýna V.S.

Renata

Dobrý den,
White pearl používám nyní 10dní, první výsledky jsem pozorovala přibl. po 5.dni, manžel je nyní úplně nadšený, každý den mi říká, jak mám krásně bílé zuby :o). Jsem zaskočená, jak je to snadné a levné. Všechno probíhalo, jak upozorńujete v návodu: z poč. mírně citlivé dásně, z poč. jsem tedy gel aplikovala na kratší dobu (mezi 15-20min 2-3x denně) a teď už je to bez problémů.

Eliška B.

Dobrý den,
strašně jsem se bála jít do bělení zubů.Že zuby budou citlivější, oslabené a nevěřila jsem, že se mohou tak vybělit. Koupila jsem si větší balení. Výrazné výsledky u mě byly vidět asi až po 4 týdnech, ale stojí za to. O hodně radši se směji, na fotkách se konečně usmívám "se zubama" A také mi úsměv všichni chválí. Zdá se mi, že zuby mají jednolitější povrch. Jen jedno mínus- mám trošku oslabenější krčky u dolních špičáků.
Ještě musím zmínit - ve stejnou dobu, kdy jsem si já koupila white pearl si moje kamarádka koupila u zubařky 6x dražší sadu. Mně se zuby vybělily líp. :) Děkuji, Eliška B.

Dobrý den zasilám vám fotografii výsledku foceno je to od doby bělení 5 měsícu takže je vidět stále rozdíl mezi horním a dolním patrem stravu jsem nejak neomezil ba naopak pil hodne kavy atd což pro zuby je hodně zatežkavající zkouška test proběhl na výbornou všude tento výrobek doporučuji jelikoz lidé si zmeny všimají a když neveří ukažu jim rozdil :D Těd v poklidu mohu vybělit spodní část zubu a bejt štastný až do smrti dekuji vam :-) Pěkný den přeji

Dagmar N.

Dobrý den,
kdybych neviděla , neuvěřila bych. Měla jsem hodně zažloutlé zuby a nic mi nepomáhalo. Jakmile mi došel balíček, ihned jsem ho rozbalila a pastu vyzkoušela. Nechala jsem ji působit 30 min. Změna byla vidět ihned a to až o 2 stupně!!! Mamka, která to viděla byla také z toho v šoku a také to vyzkoušela. Měla to asi 15 min. a rozdíl byl o jeden stupeň. Prostě skvělé. Za 14 dní jdu na svatbu a už se těším až se naplno usměju bez obav, aby si náhodou někdo nevšiml mých žlutých zubů. Prostě paráda. Funguje to.

Děkuji za Váš úžasný výrobek. S pozdravem a přáním hezkého dne
Dagmar N.

Nikdy jsem nevěřil, nikdy reklamám, nikdy žádným výrobkům co zaručují výsledky. Ale tohle jsem vyzkoušel a jsem štěstím bez sebe, že jsem k tomu přišel. Netrvalo to sice oněch slibovaných 14 dní, ale za dva měsíce mám zoubky jako white pearl :-D díky, že si všimli i lidé v okolí, to mi řeklo jasné ANO a doporučuji každému.

Vážení a milí,
přál jsem si vždy bílé zuby. Nikdy jsem nic nezkoušel na bělení a tak jsem se rozhodl zajít do lékárny, že si koupím bělící pudr. Paní lékárnice mi řekla, že by pro mne měla jiný druh bělení, pokud potřebuji zuby bělejší rychle, jelikož se blížila doba, kdy jsem měl vystupovat na důležité akci. Rozhodl jsem se, po nabídce Vašeho produktu, že jej zkusím.
Za čtrnáct dní jsem již měl zuby bělejší. Za měsíc se mě spolužačky ptaly, jesli náhodou nenosím protézu. Za dva měsíce jsem měl zuby jak Karel Gott. Jsem velice spokojený a jen doporučuji! Navíc, jsou krásně hladké a zdravé. Je to skvělé. Nikdy jsem nevěřil reklamám, ale tento produkt nezklamal! Doporučuji!
Děkuji Vám! :)
PS: Velice mě těší, když můžu nasrat kamarády, že si zuby neupravuju přes fotoshop!:-D

Dobry den,
s timto belicim gelem mam tu nejlepsi zkusenost. Jiz jsem ho nekolikrat behem let pouzila a vzdy se skvelym ucinkem. Opravdu perfektne chrup vybeli. S pozdravem Muzikantova, spokojena zakaznice.

Dobry den,
objednal jsem si už dříve od vás White Pearl a jsem sním spokojený, vybělil mi zuby dobře, ještě ho mám doma a stále používám. Proto jsem se rozhodl a tedˇ se těším až mi pošlete další balení White Pearl, jelikož ho chci darovat své sestřenici, aby ho taktéž vyskoušela.

Dobrý den,
první výsledek jsem zaznamenala již druhý den po aplikaci. Než jsem začala White Pearl používat, měla jsem obavy kvůli citlivosti zubů, ale naprosto bez problémů. Je pravda, že po druhé aplikaci mám dásně trochu citlivější, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Všem vřele doporučuji! S pozdravem,
Karolína S.

Dobrý den,
White Pearl mi doporučila kamarádka. A vážně je to neuvěřitelné jak rychle se mi zoubky vybělily..A to ani ne po 14.dnech. Nikdy předtím jsem o ničem takovém ani neslyšela..Takže díky,že něco takového existuje:))) Sice nepatřím zrovna mezi ty kteří by to nutně potřebovali, ale rozhodně to stojí za to mít krásný úsměv...a White Pearl je toho pravým důkazem...Díky:)

Napište nám

Posílejte nám fotografie, dotazy a náměty, napište nám Vaše zkušenosti na e-mail: vysledky@krasnyusmev.cz.

Vytvořil KeyMaker