Bělení zubů White Pearl - otázky a odpovědi

Úvod / Bělení zubů White Pearl - otázky a odpovědi

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl zároveň během bělení dezinfikuje ústní dutinu.

Jak pasta funguje?

White Pearl není pasta, ale stomatologický bělící gel, v tom je velký rozdíl. Klasické pasty na zuby, neobsahují účinné látky, které Vaše zuby vybělí. S klasickou zubní pastou dosáhnete pouze přirozené barvy zubů. K tomu obsahují zubní pasty částice vápence nebo perlitu, které zuby mechanicky obrušují. Naopak White Pearl gel zuby vybělí a jedině s účinnou látkou karbamid peroxid budou zuby podstatně bělejší. DLOUHODOBĚ!

Poškozuje bělení zubů dásně?

Výjimečně může dojít k podrázdění dásní, které nemá dlouhé trvání. V žádném případě nedochází k poškození dásní.

Jak je to s cenou a množstvím White Pearl?

Cena, za kterou je v čR prodáván je 595,- Kč, což je oproti USA, kde se výrobek také prodává, velmi málo. Navíc v balení White Pearl je celkem 130ml bělícího gelu, což je v přepočtu na jedno bělení nejlepší cena srovnatelných výrobků na našem trhu. V USA se prodává výrobek za $ 69,95, tj. několikrát více.

Je tato metoda opravdu bezpečná?

Aktivní látka peroxid, který používají na bělení i stomatologové, je ve spolupůsobení s fluory, v takovém poměru, který odpovídá nejpřísnějším domácím i evropským kritériím. White Pearl se již několik let prodává nejen v čechách, ale i v Evropě a USA.

Je bělení zubů bezpečné?

White Pearl představuje bělící proces, který vybělí zažloutlou sklovinu. Díky nevyhnutelným aplikátorům působí na zubní sklovinu dostatečně dlouho na to, aby gel zaúčinkoval. White Pearl obsahuje aktivní látku karbamid peroxid, který používají na bělení i stomatologové. White Pearl obsahuje i důležité fluoridy, které zpevňují zubní sklovinu, utěsňují póry a působí preventivě proti parodontóze.

POZOR: pozorně si prostudujte celý postup aplikace podle jednotlivých bodů, které uvádíme v Návodu na použití!

Jak White Pearl odstraní skrvny a tmavý povlak?

Ano, tato metoda bělení zubů je bezpečná pro všechny z Vás, kteří jinak za normální situace nemáte problémy se zuby. Gel obsahuje povolenou koncentraci účinné bělící složky, která je dána Státním zdravotním ústavem. Při správném použití budou Vaše zuby bělejší, než kdykoliv dříve.

Vybělí mi White Pearl umělý zub spolu s ostatními?

White Pearl působí jen na vlastní a zdravé zuby. Korunky, můstky, plomby White Pearl nevybělí. Před začátkem bělení musíte mít zuby ošetřené a bez zubních kazů! Nepoužívejte spolu s fixními rovnátky.

Pokud mám citlivé zuby a citlivé dásně, můžu White Pearl používat?

Ano můžete, v případě citlivých zubů doporučujeme 1-2 denní pauzu, anebo zkrátit čas aplikace na 10-15 minut denně. Pokud si nebudete jisti, poraĂŻte se se svým zubním lékařem. Současně při bělení zubů také doporučujeme používat zubní pastu proti citlivosti (sensitive).

Jak dlouho trvá vybělení zubů?

Délka bělící kůry je individuální a závisí na příčině znečištění zubní skloviny. Pokud jsou příčinou léky, je bělící proces delší. Pokud potraviny, kouření, káva, tak je proces kratší. Většina lidí vidí účinky bělení již po prvním týdnu, ale nejpravděpodobněji je to za 10 – 14 dní, za podmínek dodržení návodu na použití.

Je vybělení zubů trvalé?

Zavisí to od návyků. Některým lidem ostatně bělí sklovina dlouhé roky. Vaše zuby zežloutnou ze stravy, nápojů (káva, červené víno, čaj). Proto je potřeba bělení čas od času opakovat. Po prvním vybělení je to z pravidla každých 6-12 měsíců.

Je plastový aplikátor potřebný?

Aplikátor je velmi potřebný. Použít tento aplikátor je základním předpokladem vybělení zubní skloviny. Aplikátor Vám zaručí, že bělící proces bude právě efektivní. Je tvarovatelný, kopíruje tvar Vašich zubů a gel se dostane všude. Bělící gel se nanese do aplikátoru a ten působí přímo na Vaše zuby.
Další výhodou je, že si můžete bělit podle potřeby horní a dolní zuby odděleně.

Vytvořil KeyMaker